SH Security
Technologie pro Vaši bezpečnost

Domů       Kontakt     

!! Pozor akce - připojení na pult centrální ochrany na půl roku zdarma !!

Jsme certifikovanou firmou, vytvoříme zabezpečení přesně podle Vašich požadavků. Při návrhu alarmů nabízíme opravdu velké možnosti jako jsou bezdrátové systémy, GSM - volání na telefon, správa alarmů přes internet, čidla rozbití okna, kouře, vody a mnoho dalších. Vypracujeme pro Vás projekt zabezpečení zdarma.

Při montáži od naší firmy můžete získat záruku až 5 let a slevu na pojistném až 30 %.

Zabýváme se instalacemi klasických drátových i bezdrátových systémů několika renomovaných výrobců EZS jako jsou Jablotron, DSC, Honeywell, Risco, Optex a dalších, systémů pro vysoká rizika a speciálními systémy pro nestandardní projekty.

Naše alarmy jsou velice variabilní, lze je ovládat telefonem, přes internet. Lze připojit mnoho čidel jako pohybové, požární, rozbití skla, zatopení nebo úniku nebezpečných plynů a podobně..

Velmi důležitám krokem je reakce na vzniklou událost, asi nejspolehlivější možností je připojení systému na pult centralizované ohrany. Zprostředkujeme Vám tuto službu po celé České republice.

Výběr systému a instalační firmy

Při výběru systému je třeba především vycházet z toho, že systém EZS má za úkol chránit Váš majetek v řádově vyšších hodnotách. Proto musíte mít jistotu, že se na Váš zabezpečovací systém můžete spolehnout. Asi by nikoho nenapadlo kupovat poplachovou ústřednu na tržišti, ale ani nákup v supermarketech není tím nejlepším řešením.

Při poptávce systému EZS se ujistěte, zda je výrobek atestován dle normy pro systémy EZS ČSN EN 50131-1 případně i schválen Českou asociací pojišťoven. Pokud systém používá některá rádiová nebo telekomunikační zařízení, potom musí mít zároveň i atest ČTÚ. Tato schválení jsou určitou zárukou kvality EZS a výrazně Vám usnadní jednání s pojišťovnami o akceptaci zabezpečení objektu.

Máme veškeré proškolení a koncesi na instalaci technických prostředků k ochraně osob a objektů.

 

 

 

 
SH Security - zajistíme Váš klidný spánek