SH Security
Technologie pro Vaši bezpečnost

Domů       Kontakt       

IP kamery s HD rozlišením v mnohém rozšířily možnosti analogových CCTV systémů. Vzhledem k vyššímu rozlišení obrazu (typicky 1920x1080) je možné s jednou kamerou pokrýt plochu až 3 krát vyšší než s analogovou kamerou a mnohem lépe rozpoznávat detaily jako obličeje, SPZ apod. Vzhledem k digitálnímu přenosu dat jsou možnosti IP systémů takřka neomezené. Stovky kamer, škálovatelné servery, inteligentní rozpoznávání SPZ (mohou upozornit na neoprávněný vjezd), monitorové stěny, inteligentní snímkování na základě detekce pohybu... To je jen několik výhod těchto kamerových sytémů, ale ani zdaleka ne všechny..

Vypracujeme Vám projekt zdarma   

cms 

Po nainstalování dochází ke zvýšení pracovní efektivity, zvýšení zisků, rapidně se snižuje počet krádeží

Správně kapacitně dimenzovaná datová síť a servery  to jsou základní prvky kvalitního kamerového systému. Spolu s kvalitním softwarem na záznam, analýzu a dohled tvoří robustní celek, který uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Přitom právě HD zobrazení se díky snižující se ceně dostává do popředí zájmu i malých firem, či jednotlivců.

ibm

 

Kamery jsou základ. Máme jich v nabídce velké množství od renomovaných výrobců jako Sony, Samsun, Aviglion, Axis, Dahua, CNB, Aver a jiné.
V rozlišeních od 1 do 29 MPix jsme schopni navrhnout a postavit systém který uspokojí nejnáročnější klienty i ty, kteří chtějí mít kvalitní systém za rozumnou cenu.

Servery, IP DVR a disková pole jsou velmi důležitým prvkem celého systému. Sebelepší kamery nebudou fungovat bez záznamu. Máme velmi dobré zkušenosti se servery IBM, Fujitsu a HP.

Samozřejmě i kvalitní datová síť je nezbytná. Používáme aktivní prvky Cisco a HP, vybudujeme potřebnou infrastrukturu, nastavíme a zabezpečíme tak, aby bylo možno dosáhnout maximální spolehlivosti.

Jsme schopni na přání dodat i speciální aplikace, jako rozpoznávání SPZ, detekci obličejů nebo inteligentní vyhledávání v záznamu. Příklad využití: kamerový systém střeží objekt, vjede automobil s neregistrovanou spz. Ostraha je upozorněna a obraz se automaticky přepne na určený monitor.
Samozřejmě možností je spouta.

 

ateas

 

Je mnoho možností, vypracujeme systém přesně podle Vašich představ a požadavků.

 
SH Security - zajistíme Váš klidný spánek