SH Security
Technologie pro Vaši bezpečnost

Domů       Kontakt       

Jednou z našich hlavních činností jsou kamerové systémy. Na přání zákazníka jsme schopni dodat takřka jakýkoli systém přesně podle jeho požadavků. Budujeme kamerové systémy od základních až po velmi profesionální, kde je samozřejmostí vzdálená správa a sledování systému, digitální záznam v mnoha úrovních kvality a komprese, sledování pohybu a možnost spuštění alarmu ( dle nastavení ) a mnoho dalších funkcí..  

Vypracujeme Vám projekt zdarma    

Po nainstalování dochází ke zvýšení pracovní efektivity, zvýšení zisků, rapidně se snižuje počet krádeží

 

Na výběr máme z opravdu velkého množství kamer, skryté, otočné ze zoomem, maskované, s nočním přisvícením ( infra ) a mnoho dalších..    

Při výstavbě rozsáhlých systémů je velmi často využíváno bezdrátových přenosů videa i zvuku. To často bývá problém, jelikož datový tok videa je obrovský. Pro toto řešení máme v nabídce přijímače i vysílače, které komprimují signál a tím je zajištěn plynulý obraz i zvuk.

Kamerový systém lze doplnit i o infra přisvícení ( tzv. noční vidění ), je třeba ale vždy pamatovat, že i barevné kamery "vidí" v noci při infrapřisvícení černobíle.

U kamer je vždy na výběr z barevných či černobílých, záleží na konkrétní situaci, vždy však platí zásada, že barevné kamery se mnohem hůře vypořádají s protisvětlem a mají menší světelnou citlivost. Naopak černobílé jsou výborné do míst, kde jsou horší světelné podmínky.

Otočné kamery s dálkovým ovládáním jsou vhodné do větších objektů i městských systémů. Možnost až 50 násobného optického zoomu s vysokým rozlišením dělá z těchto kamer neocenitelného pomocníka

Skryté a špionážní kamery, ať již maskované v jiném zařízení nebo miniaturní jsou velmi oblíbeným doplňkem kamerových systémů

Velmi oblíbená je možnost sledovat dění v objektu z jakéhokoli místa na světě přes internet. Je jedno, kde se právě nacházíte, napíšete adresu serveru, zadáte heslo a můžete kontrolovat, co se v objektu aktuálně děje.

 

Je mnoho možností, vypracujeme systém přesně podle Vašich představ a požadavků.

 
SH Security - zajistíme Váš klidný spánek