SH Security
Technologie pro Vaši bezpečnost

Domů       Kontakt     

 

Víte, že na jeden hektar plochy v ČR připadá 10 štěnic či jiných odposlechů? Vzhledem k čím dál větší dostupnosti špionážní techniky se toto číslo bude neustále zvyšovat. Firemní jednání, soukromé schůzky, důležité obchody a v neposlední řadě konkurenční boj či snaha o diskreditaci.. To a mnoho dalších jsou bezpečnostní rizika, která někdo může využít a také bohužel velmi často využívá.

Tato služba je další z velmi častých požadavků klientů, kteří se obávají nasazení špionážní techniky ve svých firmách či domovech. K odhalování odposlechů používáme nejmodernější technologie a při práci nám pomáhají praxí získané zkušenosti. Umíme také vypátrat skryté mikrokamery a další nahrávací zařízení.

Nabízíme kompletní řešení tvořené na míru individuálnímu zákazníkovi formou dodání technických zařízení eliminující možnosti získávání informací formou odposlechu. Pro zákazníka vytipuje a dodáme vhodné technické zařízení. To znamená například "čistou místnost" při jednáních, rušičky mikrofonů či inteligentní stanice neustále kontrolující frekvence.

Na často používaná zařízení se můžete podívat zde.

Cena za základní prohlídku proti odposlechu je 400 Kč za metr čtvereční bez DPH.

 

 

 

Máme veškeré proškolení a koncesi na instalaci technických prostředků k ochraně osob a objektů.

 

 

 

 
SH Security - zajistíme Váš klidný spánek