SH Security
Technologie pro Vaši bezpečnost

Domů       Kontakt     

!! Pozor akce - připojení na pult centrální ochrany na půl roku zdarma !!

Systémy pro vysoká rizika jsou velmi sofistikované a vyžadují velmi kvalitní naplánování včetně určení možných rizik, vytipování slabých míst objektu a určení konkrétních zájmů útočníků. Tyto systémy do objektů jako banky, kasína, klenotnictví nebo i budovy či kanceláře se zvláštním režimem mají minimálně stupeň zabezpečení 3 (vysoká rizika) a používají high-tech technologie jako antimasking, pohled pod sebe, mikrovlny, infrabrány a mono dalších.

Používáme produkty DSC, Honeywell, Risco, Optex a dalších, systémů pro vysoká rizika a speciálními systémy pro nestandardní projekty. U všech produktů jsme schopni doložit certifikace pro dané stupně.

Naše alarmy jsou velice variabilní, lze je ovládat telefonem, přes internet. Lze připojit mnoho čidel jako pohybové, požární, rozbití skla, zatopení nebo úniku nebezpečných plynů a podobně..

Velmi důležitám krokem je reakce na vzniklou událost, asi nejspolehlivější možností je připojení systému na pult centralizované ohrany. Zprostředkujeme Vám tuto službu po celé České republice.

 

Při poptávce systému EZS se ujistěte, zda je výrobek atestován dle normy pro systémy EZS ČSN EN 50131-1 případně i schválen Českou asociací pojišťoven. Pokud systém používá některá rádiová nebo telekomunikační zařízení, potom musí mít zároveň i atest ČTÚ. Tato schválení jsou určitou zárukou kvality EZS a výrazně Vám usnadní jednání s pojišťovnami o akceptaci zabezpečení objektu.

Máme veškeré proškolení a koncesi na instalaci technických prostředků k ochraně osob a objektů.

 

 

 

 
SH Security - zajistíme Váš klidný spánek